خرید جک پارکینگی

خرید جک پارکینگی

 

قیمت خرید جک پارکینگی
فروش جک پارکینگی
عرضه انواع جک پارکینگی

طی ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته با ورود جک درب برقی کمتر خانه ای از درب های قدیمی پارکینگ استفاده میکنم.
جک درب پارکینگ که با نام های: جک برقی، جک درب ریموت کنترلی و درب اتواتیکی پارکینگ، در بازار یافت میشود و تقاضای زیادی پیدا کرده است.

جک ها ابزارهایی هستند که برای اعمال نیرو , افزایش نیرو و.. در زندگی انسانها جایگاه ویژه ای دارند . انواع جک پارکینگی مناسب برای بازوبسته کردن درب های اتوماتیک , فلزی , پارکینگ , ورودی ساختمان ها و.. در صنایع درب اتوماتیک شیرودی طراحی و تولید میشوند . که خدمات فروش و نصب جک پارکینگ در سراسر کشور ارائه میشود
در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود.
و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد.
در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی می باشد

تمامی درب های اتوماتیک پارکینگ موجود در فروشگاه شیرودی تماما درای گارنتی طلایی بوده و توسط تیم مجرب سیبا الکتریک نصب میشود.
در صورت بروز هر گونه مشکل، اعم از ایراد مرتبط به نصب و یا شکستگی و آسیبی که از روی عمد نباشد
به مدت یک سال گارانتی طلایی را شامل میشود و بدون پرداخت هزینه ای از سوی مشتری تعمییر و یا تعویض میشود.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.