فروش درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک شیشه ای
خرید درب اتوماتیک
نصب درب اتوماتیک

سیستم درب اتوماتیک به نوعی از درب اطلاق می شود که به وسیله سنوسورهای حرکتی ، نوری و یا ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می شوند.
امروزه این درب ها جایگزین مناسبی برای درب های سنتی شده اند که این کار باعث افزایش امنیت ، سرعت و آسایش کاربران گشته است.
درب های اتوماتیک امروزه به عضو جدانشدنی ساختمان ها تبدیل گشته اند و جایگاه ویژه و مورد توجهی در صنعت ساختمان دارند. از درب های اتوماتیک در ساختمان ها ، مجتمع های اداری و تجاری ، هتل ها ، مراکز درمانی ، مراکز صنعتی و … استفاده می شود .
درب های اتوماتیک از جمله تجهیزاتی هستند که امروزه توانسته اند خدمات ارزشمندی را از نظر رفاهی، اجتماعی، بهداشتی و … را نصیب ساکنین ساختمان های کوچک و بزرگ نمایند. درب های اتوماتیک اماکن شلوغ و پر رفت و آمد را می توان به گونه ای تنظیم کرد که به صورت خودکار باز و بسته شوند. این نوع تنظیمات بیشتر برای اماکن تجاری و پارکینگ های فعال کاربرد دارد و برای یک مغازه یا محل کم رفت و آمد توصیه نمی شود.

این نوع از درب ها علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش و رفاه برای کاربران در میزان انرژی مصرفی هم بسیار تاثیر گذارند و به میزان قابل توجهی باعث مصرف انرژی شده اند
یکی از مزیت های نوع از درب ها این است که بعد از نصب این سیستم ها میتوان تنها با فشار دادن شستی روی یک ریموت کنترل ازفاصله مناسب درب را باز و بسته کرد و یا با نصب سنسور های خاصی هنگام عبور و مرور رابه طور اتوماتیک بازو بسته کرد.

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند :
• درب های پارکینگی (ریلی – لولایی)
• درب های شیشه ای (کشویی – گرد – تاشو)
• راه بند اتوماتیک
شما می توانید اطمینان حاصل کنید که درب های اتوماتیک ما از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و از بادوام ترین درب ها در بازار است. اگر به دنبال نصب درب های کرکره برقی و جک درب برای محل کار یا خانه خود هستید، برای دانستن قیمت درب های اتوماتیک و کرکره برقی با مشاوران ما تماس بگیرید

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.