قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک با توجه به وجود برندهای متفاوت، نوسانات ارزی، شرکت خدمات دهنده و غیره بسیار متفاوت است اما مهم­ترین مسأله این است که بتوانید در کنار قیمت معقول، کیفیت مناسبی نیز دریافت کنید تا دائما درگیر تعمیر آن نباشد. همچنین کسانی که قصد خرید و نصب چنین درب­ هایی دارند باید هزینه­ی حمل و نصب را هم به قیمت تمام شده اضافه کنند.

قیمت درب اتوماتیک تعمیر | فروش | نصب درب اتوماتیک ارزان!، درب­هایی برای راحتی بیشتر شما

قیمت درب اتوماتیک همیشه برای کسانی که هدف آنها از خرید چنین درب­هایی آسایش و راحتی بیشتر، امنیت و مسائل حفاظتی قدرتمندتر، کنترل بهتر دمای داخل و بیرون، عملکرد و کارکرد بهتر برای افراد سالمند و ناتوان و کنترل بهتر عبور و مرور هستند جای سؤال بوده است.

با توجه به اینکه برندهای متعددی در بازار وجود دارد و مسأله­ رعایت کیفیت نیز در کنار مسائل گفته شده بسیار حائز اهمیت است قیمت درب اتوماتیک را تحت تأثیر قرار می­دهد. یعنی شما قصد دارید درب اتوماتیکی داشته باشید که در کنار پرداخت هزینه­ معقول برای آن کیفیت ساخت خوبی داشته باشد و نیاز به تعمیرات کمی در طی فعالیت پیدا کند.

قیمت درب اتوماتیک به صورت پایه تحت تأثیر عوامل مختلفی است که وقتی آنها را در نظر بگیرید می­توانید تا حد زیادی قیمت آن را پیش بینی کنید و حتی برخی سایت­هایی که در این زمینه خدمات ارائه می­کنند و علاوه بر فروش، نصب و گارانتی نیز دارند، سیستم محاسبه­ قیمت قرار داده­اند که با مشخص شدن فاکتورهای مختلف توسط شما قیمت درب اتوماتیک را به صورت تقریبی به شما خواهد گفت.

مهم­ترین فاکتورهایی که در قیمت درب اتوماتیک تأثیرگذار هستند شامل:

  1. ابعاد محل نصب
  2. درب اتوماتیک یا دستی
  3. جنس فریم درب اتوماتیک شیشه­ای: آلومینیوم یا استیل نگیر
  4. تک لنگه یا دو لنگه بودن (معمولا قیمت درب اتوماتیک برای دهانه­ی کمتر از 2 متر، تک لنگه نصب شده و قیمت آن نیز محاسبه می­شود)
  5. ابعاد استاندارد محل نصب (80 سانتی متر عرض در 220 سانتی متر ارتفاع)
  6. لوازم جانبی
  7. نوع جک؛ الکتروهیدرولیک، الکترومکانیک و یا ریلی الکترومکانیک

همچنین شما باید هزینه­ کرایه و نصب را هم در نظر داشته باشید که به نوعی باید در مجموع برای قیمت درب اتوماتیک لحاظ کنید.

به عنوان مثال اگر بخواهیم قیمت درب اتوماتیک از برند معروف BFT ایتالیا را بگوییم برای هر ست کامل جک الکترومکانیک از 2 میلیون و 400 هزار تومان تا 2 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود، قیمت درب برای ست کامل الکتروهیدرولیک از 5 میلیون و 400 هزار تومان تا حدود 9 میلیون تومان است و برای ست کامل ریلی الکترومکانیک نیز از 2 میلیون و 300 هزار تومان تا 4 میلیون و 500 هزار تومان است.

همین قیمت درب برای برند ایرانی سیماران نهایتا تا 2.5 میلیون تومان خواهد رسید و به نوعی قیمت ارزان درب اتوماتیک محسوب می­شود.

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک، تحت تأثیر فاکتورهای متعدد

تعمیر درب اتوماتیک

یکی از مسائلی که بر قیمت تعمیر درب اتوماتیک و ساده و پیچیده بودن این درب­ها و سختی و راحتی تأمین قطعات آنها تأثیر می­گذارد قیمت درب است که به هر میزان بالاتر باشد فاکتورهای فوق نیز بالا رفته و سخت­تر خواهد شد. قطعا برندهای معروف و با قیمت بالاتر، هزینه­ی تعمیر بیشتر و عیب یابی و تأمین قطعه­ی سخت­تری خواهند داشت.

همانطور که در مطالب قبلی ما در مورد تعمیر درب اتوماتیک و موارد مشابه خوانده­اید، معمولا خرابی درب اتوماتیک و تعمیر آن مربوط به ریموت، دستگاه مرکزی، فیوز، فتوسل یا چشمی، جک بازویی، سیم کشی­ها، تداخل فرکانس و یا موارد ساده و پیش پا افتاده مثل کثیف شدن چشمی و یا تراز نبودن یا از تراز خارج شدن درب باشد. تعمیر و جایگزینی قطعات در هر مورد متفاوت است و هزینه­ی جداگانه­ای نیز برای شما خواهد داشت اما اجازه دهید هزینه­ی تعمیر دو برند BFT ایتالیا و سیماران را بررسی کنیم. قیمت درب  این دو برند را مقایسه کردیم و اکنون جالب است بدانید که هزینه­ی تعویض ریموت BFT حدود 70 هزار تومان در صورتی که برای سیماران 20 هزار تومان خواهد بود. فتوسل سیماران 45 هزار تومان در صورتی که در برند BFT به 236 هزارتومان می­رسد.

قیمت درب اتوماتیک و تأثیر آن بر قیمت تعمیر

قیمت درب اتوماتیک و تأثیر آن بر قیمت تعمیر

فروش درب اتوماتیک و نصب آن

قیمت درب اتوماتیک هنگام فروش هم برای همکاران که به عمده خرید می­کنند و هم برای خریداران عادی متفاوت است و همچنین خرید از نمایندگی­های معتبر و یا از فروشگاه­های عادی قیمت درب را متفاوت خواهد ساخت.

برخی از شرکت­های فروشنده و ارائه کننده­ خدمات دارای تیم مشاوره­ای تخصصی در زمینه­ فروش هستند و با مشخص کردن هدف خود از خرید و مکانی که قصد استفاده از آن را دارید و همچنین مهم­تر از همه توان یا بودجه­ مالی به شما بهترین مشاوره را داده و بهترین برند و خدمات را معرفی می­کنند که براساس آن قیمت درب اتوماتیک را با هزینه­ حمل و نصب مشخص خواهند کرد. بدین ترتیب شما می­توانید تصمیم راحت­تر و بهتری را اتخاذ کنید.

در نظر داشته باشید که صرف نظر از قیمت تمام شده برای شما نوع گارانتی بسیار مهم است. در برخی موارد با اینکه گارانتی عرضه می­شود ولی خیلی از قطعات شامل گارانتی نبوده و تنها قطعاتی که قیمت چندانی ندارند و با ذکر شروط شامل گارانتی خواهند بود پس ترجیحا سعی کنید از برند و نمایندگی خرید کنید که حتی اگر قیمت درب اتوماتیک برای شما بیشتر هم شد اما خدمات و گارانتی آن بسیار ارزشمند باشد.

هزینه های جانبی خرید و نصب درب اتوماتیک

آخرین موردی که باید در نظر بگیرید هزینه­ حمل و نصب است. هزینه­ حمل بسته به اینکه اگر از تهران خرید می­کنید یا از هر شهر دیگر، فاصله­ی فروشگاه یا ارائه کننده­ خدمات درب اتوماتیک با منزل یا مقصد چقدر است متفاوت خواهد بود و هنگام خرید باید از آن مطلع شوید و قیمت ثابت و مشخصی ندارد. اما معمولا قیمت نصب مقدار حدودی ثابتی دارد به طوری که هر چقدر قیمت درب باشد باید حدود 300 هزار تومان اضافه­تر برای نصب درب اتوماتیک هم در نظر داشته باشید.

درب اتوماتیک در برخی مکان­ها و شرایط بسیار مهم است و نبود آن واقعا مشکل ساز خواهد بود ضمن اینکه تعمیرات آن نیز شاید زمان بر و تا زمان رفع ایراد مشکلات خاص خود را ایجاد کند. در هر صورت هر زمان که قصد خرید و تجهیز محل زندگی یا کار خود را با این نوع درب­ها داشتید بهترین کار مراجعه به سایت فروشنده، تماس با واحد فروش و اطلاع یافتن در مورد آخرین تغییرات قیمت است چرا که به دلیل نوسانات ارزی قیمت­ها مانند گذشته نوسانات بسیار بیشتری دارند. قیمت درب  را سعی کنید تنها از نمایندگی­های معتبر شرکت­ها و فروشگاه­ هایی که در این زمینه بسیار تخصصی عمل می­کنند و شناخته شده هستند پرس و جو کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.