درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک

 

 

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک برای استفاده در معماری از اواخر دهه 1950 رایج شده است. امروزه بیش از چند میلیون درب اتوماتیک در سراسردنیا  وجود دارد.درب های اتوماتیک نه تنها راحتی را در اختیار کاربران می گذارد بلکه مزایای مختلفی از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی ، امنیت و بهداشت را نیز به همراه دارد.

دسترسی          

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

از آنجا که می توان بدون استفاده از دست ، درب های اتوماتیک را باز کرد ، به راحتی وبا دستان پرمثل در دست داشتن چمدان یا سبد خرید بدونه نگرانی میتوان از درب عبور کرد.

درب های اتوماتیک به طور گسترده در مکان های پر رفت و آمد مانند ساختمان های تجاری ، هتل ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرند تا مراقبت و خدمات بهتری به مشتری های خودارایه دهند.

بدون مانع

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک با توجه به سن و قابلیت های جسمانی افرادخدمات کاملی در جهت رفاه مشتری های خود ارائه می دهند.

بخصوص برای افرادی که دارای معلولیت هستند می تواند بسیار مفید باشد.درایران درب های اتوماتیک چند منظوره در اماکن عمومی مانند ایستگاه ها و دفاتر شهری بسیار توصیه می شود.

ذخیره انرژی

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک به طور مؤثر در صرفه جویی مصرف انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه کمک می کنند.درب ها فقط در صورت فعال بودن و بسته شدن اتوماتیک باز می شوند تا درب ها باز نماند. درب های اتوماتیک همچنین از ورود هوا به بیرون و ورود گرد و غبار جلوگیری می کنند.

کنترل بهداشت

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

عملکرد درب های اتوماتیک راه حل بهینه ای را برای بیمارستان ها و کارخانه های مواد غذایی که در آن ارائه سرویسهای بهداشتی ضروری است ، ارائه می دهد.درب اتوماتیک با عملکرد خودمی تواند با افزایش فشار هوا در اتاق ، از ورود گرد و غبار و خاک جلوگیری کند ، که برای اتاق های عمل و سایر محیط های کنترل شده مناسب است.

 

شرح مکانیسم  درب های اتوماتیک شیشه ای (کشویی)

استفاده از فن اوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، از لوازم مختلف گرفته تا تولید اتوماتیک لوازم خانگی و هم اکنون حتی درب اتوماتیک شیشه ای . پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط درب اتوماتیک  به وجود آمده تجربه نکرده بودند و فقط از درب های سنتی استفاده می کردند. این روزها مکانیسم  درب اتوماتیک به ویژه در اکثر مؤسسات تجاری بسیار محبوب شده

 درب های اتوماتیک شیشه ای مختلفی وجود دارند که امروزه در بازار به وفور در دسترس هستند. بر خلاف گذشته، تجربه و مشاهده آن‌ها در زمینه‌های تجاری، خرده‌فروشی، ساختمان‌های عمومی، ادارات و ساختمان های  پزشکی بسیار رایج است. از نقطه‌نظر هر کاربر، مکانیسم باز و بسته شدن درب های اتوماتیک به طور کلی سریع، راحت و آسان است. با این حال، از نقطه ‌نظر برخی سازمان‌ها این درب ها ، روش موثر، کارآمد و ایمن برای نظارت یا کنترل داخل ساختمان  ارایه می‌دهند در حالی که در موارد دیگر ممکن است برخی  موارد زیبایی‌ را نیز  به ساختمان اضافه کنند.

ویژگی ها و مزایای مکانیکی درب اتوماتیک شیشه ای(کشویی) SD280

DC 24V موتور بدون برس

کاهش حرکت دنده های گرم باعث می شود صدای موتور  کم شود.

حالت کنترل پهنای پالس PWM  ، نیروی محرک قوی و قابل‌اطمینان را فراهم می‌کند و از عملکرد پایدار محصول محافظت می‌کند.

ساختار کاملا محصور شده عمر طولانی را تضمین می کند.

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

ترانسفورماتور جداگانه ، ولتاژ الکتریکی و جریان الکتریکی به راحتی تبدیل می شوند.

ریزپردازنده 32 بیتی در صفحه الکتریکی باعث می شود که درب در هنگام لمس موانع به طور معکوس باز شود.

پارامترهای باز و بسته را می توان با کنترل پنل و بدون برنامه نویسی اضافی ، هوشمندانه کنترل کرد.

ترانسفورماتور مجزا با پنل کنترل، ولتاژ الکتریکی و جریان الکتریکی می‌توانند به آسانی تغییر کنند.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

یک چرخ کاهنده  ، سر و صدایی پایدار تر و کم تر

یک چرخ کاهنده  باعث می‌شود که دندانه به ثبات برسد و صدای عملکرد ،  کمتر به گوش برسد.

این غلتک از پلی اورتان ساخته شده ، که با دوام و سبک  است.

فضای بزرگ بین چرخ‌ها اصطکاک کمی بین کمربند و چرخ ایجاد می‌کند.

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

 

سیستم کنترل دسترسی کامل

افراد فقط با وارد کردن رمز عبور یا کشیدن کارت در صفحه کلید دسترسی اختیاری ، می توانند وارد شوند.

درب اتوماتیک  می تواند با کمک 5 کلید انتخابگر موارد زیر را انجام دهد :  عملکرد  اتوماتیک / خروجی مناسب  / باز و بسته شدن

مجهز شدن به لوازم جانبی مختلف از قبیل حسگر پا، حسگر  لمسی، دکمه فشاری.

عملکرد پرتوهای ایمنی و حسگر مییکروویو کاملاً ترکیب شده اند.

حسگر  امنیت اینفرارد و رادار اکتیو اختیاری  با  عملکرد  پرتو امنیت و حسگر های مایکروویو ترکیب می شوند ، در صورت نصب  نیازی به پرتو امنیت  و حسگر  مایکروویو ندارد. با هوشمندی و راحتی بیشتر، تنها به یک اتصال سیم معمولی  نیاز دارند، و دیگر نیازی به یک سیم ایمنی و حسگر مایکروویو نیست.

 

شکاف مخصوص به تیرک و سرپوش وصل می شود

باز و بسته شدن راحت تر صورت می گیرد

مشخصات فنی درب اتوماتیک کشویی

قطعات درب اتوماتیک کشویی   SD280  شامل

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

ترجمه جدول بالا از بالا به پایین سمت چپ

اجزا : صفحه کنترل، مونتاژ جعبه دنده موتور، حسگر میکروویو ،کمربند دندانه دار ، پایانه ، کنترل از راه دور، دستگاه بررسی حرکت،  پوشش و ریل  انتقال

سمت راست

اجزا : برگردان ، قرقره جهت برگشت ، مونتاژ ورودی پایانه ، سوئیچ برق، براکت غلتکی، مونتاژ پیوند براکت کمربندی، مبدل ، حسگر میکروویو

لوازم جانبی اختیاری  درب کشویی اتوماتیک

 

مکانیسم  درب های کشویی اتوماتیک

شرح مکانیسم  درب های کشویی اتوماتیک

استفاده از فناوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، از لوازم مختلف گرفته تا تولید اتوماتیک لوازم خانگی و هم اکنون حتی درب کشویی  اتوماتیک . پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط درب کشویی اتوماتیک  به وجود آمده تجربه نکرده بودند و فقط از درب های سنتی استفاده می کردند. این روزها مکانیسم  درب کشویی اتوماتیک به ویژه در اکثر مؤسسات تجاری بسیار محبوب می شود.

مکانیسم‌  درب های کشویی اتوماتیک مختلفی وجود دارند که امروزه در بازار به وفور در دسترس هستند. بر خلاف گذشته، تجربه و مشاهده آن‌ها در زمینه‌های تجاری، خرده‌فروشی، ساختمان‌های عمومی، ادارات و ساختمان های  پزشکی بسیار رایج است. از نقطه‌نظر هر کاربر، مکانیسم باز و بسته شدن درب های اتوماتیک به طور کلی سریع، راحت و آسان است. با این حال، از نقطه‌نظر برخی سازمان‌ها، این درب ها  روش موثر، کارآمد و ایمن برای نظارت یا کنترل داخل ساختمان  ارایه می‌دهند در حالی که در موارد دیگر ممکن است برخی  موارد زیبایی‌ را به ساختمان اضافه کنند.

ویژگی ها و مزایای مکانیکی درب اتوماتیک کشویی  SD280

DC 24V موتور بدون برس

کاهش حرکت دنده های گرم باعث می شود صدای موتور  کم شود.

حالت کنترل پهنای پالس PWM  ، نیروی محرک قوی و قابل‌اطمینان را فراهم می‌کند و از عملکرد پایدار محصول محافظت می‌کند.

ساختار کاملا محصور شده عمر طولانی را تضمین می کند.

ترانسفورماتور جداگانه ، ولتاژ الکتریکی و جریان الکتریکی به راحتی تبدیل می شوند.

ریزپردازنده 32 بیتی در صفحه الکتریکی باعث می شود که درب در هنگام لمس موانع به طور معکوس باز شود.

پارامترهای باز و بسته را می توان با کنترل پنل و بدون برنامه نویسی اضافی ، هوشمندانه کنترل کرد.

ترانسفورماتور مجزا با پنل کنترل، ولتاژ الکتریکی و جریان الکتریکی می‌توانند به آسانی تغییر کنند.

 

یک چرخ کاهنده تر ، سر و صدایی پایدار تر و کم تر

یک چرخ کاهنده  باعث می‌شود که دندانه به ثبات برسد و صدای عملکرد ،  کمتر به گوش برسد.

این غلتک از پلی اورتان ساخته شده ، که با دوام و سبک  است.

فضای بزرگ بین چرخ‌ها اصطکاک کمی بین کمربند و چرخ ایجاد می‌کند.

 

سیستم کنترل دسترسی کامل

افراد فقط با وارد کردن رمز عبور یا کشیدن کارت در صفحه کلید دسترسی اختیاری ، می توانند وارد شوند.

درب اتوماتیک  می تواند با کمک 5 کلید انتخابگر موارد زیر را انجام دهد :  عملکرد  اتوماتیک / خروجی مناسب  / باز و بسته شدن

مجهز شدن به لوازم جانبی مختلف از قبیل حسگر پا، حسگر  لمسی، دکمه فشاری.

 

عملکرد پرتوهای ایمنی و حسگر میکروویو کاملاً ترکیب شده اند.

حسگر  امنیت اینفرارد و رادار اکتیو اختیاری  با  عملکرد  پرتو امنیت و حسگر های مایکروویو ترکیب می شوند ، در صورت نصب  نیازی به پرتو امنیت  و حسگر  مایکروویو ندارد .با هوشمندی و راحتی بیشتر، تنها به یک اتصال سیم معمولی  نیاز دارند، و دیگر نیازی به یک سیم ایمنی و حسگر مایکروویو نیست.

 

شکاف مخصوص به تیرک و سرپوش وصل می شود

باز و بسته شدن راحت تر صورت می گیرد

 

مشخصات فنی درب اتوماتیک کشویی

چگونه برای درب خود اندازه صحیح  انتخاب کنید؟

اندازه استاندارد ما برای پوشش و جابجایی بر روی ریل 2 * 210cm است ، دقیقاً مانند تصویر که  یک درب دوجداره را نشان می دهد. اگر اندازه درب فراتر از آن است ، یا اگر تک جداره است ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا اندازه مناسب را برای شما انتخاب کنیم.

تک جداره – دو جداره

اصول عملکرد  درب کشویی اتوماتیک

با این حال ، اگرچه استفاده از  درب کشویی اتوماتیک می تواند بسیار رضایت بخش باشد ، اما هنوز هم بسیاری از افراد وجود دارند که نمی دانند چگونه این  سیستم کار می کند. اگر شما یکی از این افراد هستید که در مورد عملکرد عالی درب های کشویی  اتوماتیک یا برقی متعجب هستید ، در اینجا مواردی وجود دارند که ممکن است بخواهید بدانید:

  • حسگر نوری – این درب های کشویی اتوماتیک از حسگرهای  حرکتی یا نوری هنگام باز و بسته شدن استفاده می کنند. این حسگرها بر روی درب  برقی نصب خواهند شد و یا شاید در چارچوب  درب از پهلو یا بالا ادغام شوند. حسگرها  از تکنولوژی میکروویو و یا مادون‌قرمز استفاده می‌کنند که مشاهده حرکت را ممکن می‌سازند و نوعا در تنظیمات صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند که امکان دسترسی آسان  برای افراد ناتوان و کارآمد را فراهم می‌آورد. در این صورت ، هر بار که یک نفر به در نزدیک می‌شود، به طور خودکار باز می‌شود و فرد را قادر می‌سازد تا به راحتی وارد شود. این شکل از مکانیزم  درب هاب اتوماتیک برای افراد دارای معلولیت بسیار مفید است.
  • غلطک و ابزارهای جانبی – درب کشویی برقی ممکن است با روش های مختلف که بستگی به  سبک یا کاربرد این اجزا دارد در مکانهای خاص  نصب و یا آویزان شود. برخی دیگر را می توان از خطوط بالای سر (در صورتی که درب تمام شیشه است)آویزان کرد و با صفحه پایه تماس پیدا نکرد، از  طرف دیگر آنها همچنین می توانند به تکیه گاهها و غلطکها نصب شوند ، که در این صورت اتصال از کف ایجاد می شود  (به عنوان مثال درب های کشویی منفرد). علاوه بر این ، آنها ممکن است در یک قاب فلزی خاص که دارای اتصالات ، غلطکها و خط سیر  است نصب شوند.
  • مکانیسم حرکتی – حسگر  حرکتی یا نوری به یک ریل اصلی الکتریکی متصل می شود که مکانیزم کلاچ را که در چرخ دندانه دار  یا پانل های درب متصل است کنترل می کند.  درب ها در کنار هم   به  کابل های داخلی که اغلب از لاستیک ساخته می شوند متصل می شوند.  آنها اجزایی هستند كه وظیفه بستن و باز كردن درب را بر عهده دارند.

 

علاوه بر این ، با استفاده بیشتر  از درب های اتوماتیک ، بسیاری از کاربران تقاضای جدیدی را برای قفل برقی ارائه می دهند.

عملکرد قفل درب های اتوماتیک به چند روش تحقق می یابد: قفل برقی ، قفل مغناطیسی ، قفل خود موتور الکتریکی.

  قفل برقی      

اولین درب های اتوماتیک قفل های برقی را اعمال می کنند. دو نوع قفل برقی در بازار وجود دارد:  اختصاصی و غیر اختصاصی .

قفل برقی اختصاصی برای اولین بار از تایوان وارد شده و ویژه برای انواع درب اتوماتیک طراحی شده است.  اصول کار این است که پس از دریافت سیگنال از اندوکتور یا کنترل کننده قابل  دسترس ، قفل برقی ابتدا قفل را باز کرده و سپس درب را باز می کند. اصول کاری این چنینی   می تواند از باز شدن درب در حالی که قفل نیست جلوگیری کند.   و واحد کنترل قفل می تواند انتقال سیگنال درب باز را به تاخیر اندازد ، به همین دلیل به آن قفل اختصاصی گفته می شود.

قفل های برقی اختصاصی این مزیت را دارند که باز کردن درب به صورت مخرب یا با زور را  مشکل تر می کنند.  با این حال ، چنین قفل هایی که دارای حالت اتصال پیچیده اند ، گران هستند و فقط توسط سازندگان متخصص در درب های اتوماتیک ارائه می شوند.   تولید کنندگان داخلی می توانند تحقیق و توسعه مستقل را امتحان کنند و بدنه قفل را  به قفل برقی عمومی مجهز کنند.  قفل برقی رایج نمی تواند انتقال سیگنال درب باز را به تاخیر بیاندازد ، و سیگنال های قفل به طور همزمان منتقل می شوند . بنابراین درب ممکن است سریعتر از قفل باز شود ، و پخش کننده به داخل قفلی که  باز نشده ضربه وارد کند که باعث نقص درب های اتوماتیک می شود. در گزارش های خبری  آمده است که افراد در باجه های  سلف سرویس بانک ها که دربشان  قفل شده است در همین وضعیت قرار دارند.

قفل مغناطیسی

قفل های مغناطیسی نیز مانند درب های برقی برای استفاده های اختصاصی و غیرمعمول طراحی شده اند. با این تفاوت که  اولی با مکش درها به کمک  نیروی مغناطیسی کار می‌کند و دومی با قفل کردن درها با قفل کار می‌کند. قفل‌های مغناطیسی این مزیت را دارند که درب ها در این گونه قفل ها بدون هیچ فضایی   در کنار هم هستند، و این باعث می شود  از  حوادثی که ممکن است  برای  کودکان  رخ دهد خودداری کرد. نقص قفل‌های مغناطیسی این است که در صورتی که ظرفیت باربری بالاتر باشد درها باز خواهند شد.

بسته بندی و حمل و نقل

چرا ما را انتخاب کنید ؟

خدمات پس از فروش

18 ماه گارانتی ، در صورت وجود هرگونه مشكل متعلق به ما ، قطعات یدکی محصول در دوره گارانتی قابل تعویض است .

20 سال تجربه

20 سال تخصص و تجربه در زمینه طراحی ، تولید ، فروش و نصب سیستم درب اتوماتیک.

تیم فنی قوی

اتخاذ فنون و فن آوری به روز. متخصصان درب بسیار مجرب  که پشتیبان این شرکت هستند.

سرعت تحویل بالا

ارسال در عرض 5-3  روز کاری برای سفارش کوچک

کیفیت عالی

گواهینامه  CE,ISO  . موتور بدون  برس DC عالی ، چرخ ها  با کیفیت بالا در برابر سایش و طراحی ساختار مناسب باعث پایداری و  ماندگاری بیشتری می شود.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.