تعمیرات راهبند ستونی قیمت، آدرس تعمیر راه بند اتوماتیک

تعمیرات راهبند ستونی قیمت، آدرس تعمیر راه بند اتوماتیک

تعمیرات راهبند ستونی با مشخصات کامل مراکز تعمیر

تعمیرات راهبند ستونی به دلیل کاربرد آن در کنترل عبور و مرور کلیه ی وسایل نقلیه، جلوگیری از حمله ی تروریستی و در مکان های مختلف سازمان ها و ارگان های نظامی، امنیتی، پارکینگ ها، ادارات خصوصی و دولتی بسیار حائز اهمیت است.

همچنین وجود درب های اتوماتیک که با سنسور چشمی کار می کنند نیز به دلیل عدم نیاز به دستگیره که خود ناقل بسیاری از بیماری ها خواهد بود و همچنین فرسایش بالای لولاها و کندی سرعت عبور و مرور که در فروشگاه های بزرگ قطعا با معطل کردن جمعیت اختلال جدی ایجاد خواهد کرد بسیار ضروری به نظر می رسد در نتیجه در مواقع لزوم باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر سنسور درب های اتوماتیک و سایر قطعات و بخش های آن اقدام کرد.

تعمیرات راهبند ستونی به دلیل قرارگیری ساختارهای هیدرولیکی و ستون حدودا 1.5 تا 2 متر زیر زمین نیازمند کادر تخصصی و حرفه ای است که بسته به مدل و ساختار و همچنین جنس آن متفاوت خواهد شد ولی در صورت بروز مشکل حتما به دلایل مسائل امنیتی و نظارتی و متحمل نشدن خرج های بسیار سنگین و افزایش عمر آن حتما با مراکز تعمیرات راهبند ستونی تماس بگیرید.

تعمیرات راهبند ستونی

در ادامه به معرفی لیست مراکز تعمیرات راهبند ستونی و اتوماتیک و همچنین درب های اتوماتیک می پردازیم که برخی از آنها به صورت سیار و بدون دفتر مرکزی هستند که صرفا با شماره گیری مراکز، کارشناسان و متخصصین در محل شما حاضر می شوند تا با ارائه ی خدمات و تعمیرات تخصصی در اسرع وقت مشکل شما حل شود. توجه داشته باشید که با مراقبت های ویژه و تعمیرات به موقع می توانید تا ده ها سال برای مراکز خود از این راهبندها استفاده کنید ضمن اینکه جنس بدنه ی آنها نیز از فولاد ضد زنگ می باشد.

لیست مراکز تعمیرات راهبند ستونی

در این قسمت قصد داریم به معرفی مراکز تعمیرات راهبند ستونی و تعمیر راه بند اتوماتیک بپردازیم اما قبل از آن به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که قیمت تعمیرات این راهبندها با توجه به نوع مشکل مانند سنسور وسایل نقلیه، جک هیدرولیک و حتی نوع برند که در قیمت تأمین قطعات تأثیرگذار است متغیر بوده و تا زمانی که بررسی تخصصی انجام نشود قابل اعلام کردن نیست. لیست مراکز تعمیرات راهبند ستونی شامل مراکز زیر است:

  • امداد درب

از جمله مراکز تعمیرات راهبند ستونی و اتوماتیک که با داشتن تیمی متخصص و مجرب با تجربه ی سال ها تعمیر انواع مکانیزم و سیستم های راهبند ستونی، به مرکزی قابل اطمینان تبدیل شده که در اسرع وقت آماده ی اعزام تیم متخصص خود می باشد.

شماره تماس: 09128501896

  • الکتریک دور

مجموع فروش و تعمیرات شیرمردی در سال 1380 در زمینه انواع درب های برقی (اپراتور درب شیشه ای، جکی، کرکره، ریلی) توسط مهندس شیرمردی در تهران تاسیس و راه اندازی شد. این مجموعه با به کارگیری علم و دانش روز و تجربه کافی در زمینه انواع درب های برقی توانسته بخش اعظمی از نیازهای مشتریان عزیز را برطرف سازد. شایان ذکر است مجموعه شیرمردی در راستای ارائه ی خدمات هر چه بیشتر و بهتر به مشتریان عزیز به صورت 24 ساعته جوابگوی مشتریان بوده و در هر ساعت از شبانه روز خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه نماید. همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط این مجموعه (تعمیرات و فروش) دارای یکسال گارانتی ضمانت بدون قید و شرط و درج در فاکتور می باشد.

جهت مشاهده خدمات ما م توانید از صفحه اصلی خدمات ما دیدن نمایید.

آدرس: تهران,خیابان میرداماد نرسیده به میدان محسنی پاساژ تاپ درب اتوماتیک شیرمردی

شماره تماس : 02122223540 – 09121387762

ایمیل : info@electric door.com

تعمیر راه بند اتوماتیک

  • گروه مهندسی تعمیرکاران کُر

تعمیرکاران کُر نه تنها به لطف در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای قادر به انجام کلیه ی تعمیرات راهبند ستونی و اتوماتیک است بلکه در زمینه ی مشاوره، فروش و حتی نصب این سیستم های کنترل تردد و ایمنی نیز فعالیت و سابقه ی طولانی و البته درخشانی دارد.

آدرس: تهران بلوار کشاورز – خیابان 16 آذر – کوچه ی عروجی   شماره تماس: 02166404581 – 09122494130

  • الو دُر

از جمله مراکز بسیار مشهور و معتبر در سطح تهران که نه تنها به عنوان مرکز تعمیرات راهبند ستونی و اتوماتیک با عیب یابی از طریق تجهیزات پیشرفته بلکه به عنوان مرکز تخصصی و حرفه ای در زمینه ی مشاوره، فروش و نصب تجهیزات ایمنی فعالیت گسترده ای دارد که طبق چشم انداز آتی به زودی در این زمینه ی صنعتی شرکت مطرح در کل کشور عنوان خواهد شد. از چندین راه می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید و حتی فرم مربوطه را به صورت آنلاین پر کنید تا درخواست تعمیرات راهبند ستونی را اعلام نمایید.

آدرس: تهران – خیابان جمهوری – خیابان باستان – خیابان ملاعلی – پلاک 37  شماره تماس: 09124781519 – 02188592369

  • کلید سرا

مزیت مراکز تعمیرات راهبند ستونی شبانه روزی این است که در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل که مشکلی برای راهبندهای شما بوجود بیاید نگران پیدا کردن تیمی متخصص و حرفه ای نخواهید بود و بدون هیچ دغدغه ای می توانید با این مراکز تماس بگیرید. چنانچه به دنبال چنین مرکزی هستید که کادری کاملا حرفه ای نیز در اختیار داشته باشد ما به شما کلید سرا را پیشنهاد می کنیم.

شماره تماس: 09104994191

تعمیر سنسور دربهای اتوماتیک

  • سرویس دُر

راهبندهای ستونی به دلیل کاربرد گسترده در مراکز بسیار مهم و حیاتی اگر دچار اختلال و خرابی شوند قطعا نیاز دارید که هم در اسرع وقت به تعمیرات راهبند ستونی بپردازید و هم برای جلوگیری از گسترش خرابی به قسمت های دیگر و یا نیاز مجدد زودهنگام به تعمیرات آن را به دستان افرادی متخصص و حرفه ای بسپارید. ما به شما سرویس دُر را پیشنهاد می کنیم که هر دو مزیت فوق را با یکدیگر داراست که این را از رضایت بالای مشتریان هم می توان متوجه شد.

شماره تماس: 09126756940

  • تعمیرات راهبند ستونی مهندس گودرزی

با ورود برندهای مختلف نیاز به تعمیرات راهبند ستونی به وسیله ی کادری مجرب و حرفه ای نیز افزایش پیدا می کند تا بتوانند با عیب یابی صحیح و اصولی در اسرع وقت و به شیوه ای کاملا صحیح به رفع عیب بپردازند. در این بین با توجه به تنوع راهبندهای ستونی و همچنین تعمیر سنسور درب های اتوماتیک نیاز به مرکزی معتبر و شاخص بیش از پیش احساس می شود که مرکز تعمیر مهندس گودرزی یکی از این مراکز بسیار معتبر در سطح تهران شناخته می شود.

شماره تماس: 09124372935

  • شرکت کیا صنعت

از جمله شرکت های فعال هم در زمینه ی فروش و نصب و هم تعمیرات راهبند ستونی و سنسورهای درب اتوماتیک شرکت کیا صنعت می باشد که با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای توانسته نیاز شما عزیزان را نسبت به در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه ی عیب یابی و رفع برطرف سازد.

تلفن تماس: 09129597790 – 02144967790

  • مینا درب

این مرکز تخصصی نه تنها در زمینه ی تعمیرات راهبند ستونی بلکه تعمیر کلیه ی درب های اتوماتیک فعالیتی کاملا حرفه ای دارد. درب های اتوماتیک به دلیل حساسیت بالا و استفاده ی کاری به مراتب بیشتر (تردد افراد نسبت به خودرو بیشتر است) و حساسیت بخش های مختلف آن بیشتر در معرض خراب شدگی و تعمیر هستند که یکی از رایج ترین عیب های آن مربوط به تعمیر سنسور درب های اتوماتیک است که بهتر است با انتخاب مینا درب کار را به دست کاردان بسپارید. برای اینکار کافی است از طریق ایمیل به نشانی info@tamertmarkzi.com درخواست خود را مطرح کنید. همچنین این مرکز تعمیرات نیز در دستان مدیریت مهندس گودرزی است.

تعمیرات راهبند ستونی با مشخصات

همچنین توجه داشته باشید که گروه مهندسی تعمیرکاران کُر، الو دُر و سرویس دُر علاوه بر تعمیرات راهبند ستونی به تعمیر انواع عیب های درب اتوماتیک مانند ریل و کاور، چشمی، ریموت درب سنسور چشمی به همراه متعلقات نیز می پردازند.

اما در این بین شرکتی نیز مانند رامادُر فقط در زمینه ی تعمیرات انواع نقص های درب اتوماتیک فعالیت دارد و به تعمیرات راهبند ستونی نمی پردازد لذا با شرکتی کاملا حرفه ای و متخصص فقط در زمینه ی درب های اتوماتیک طرف هستید که از سال 1375 در این زمینه فعالیت دارد و مهم نیست عیب درب از کجاست و چه قطعاتی نیاز دارد شما فقط درخواست اعزام نیروی متخصص کنید و با خیال راحت صفر تا صد کار را به دستان آنها بسپارید.

آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه – خیابان اشرفی اصفهانی – ابتدای بزرگراه جلال آل احمد – پلاک 174 – واحد 6 خط ویژه: 02145136 شماره تماس: 02144257406

در این قسمت تلاش کردیم تا با معرفی مراکزی معتبر در زمینه ی تعمیرات راهبند ستونی و درب های اتوماتیک خیال شما را از بابت عیب و نقص های پیش آمده در این قسمت ها راحت کنیم تا چنانچه به دنبال مراکزی معتبر همراه با کادری متخصص و با تجربه ی فراوان هستید بتوانید در اسرع وقت به چندین گزینه دسترسی پیدا کنید و ارتباط لازم را از طریق مسیرهای مختلف برقرار کنید.

 

انواع راهبند

توجه داشته باشید که قطعات الکترونیکی و هیدرولیکی به دلیل حساسیت های بالای ساختاری و استفاده های مکرر (به عنوان مثال راهبند ستونی امکان 20 بار تردد ماشین با فاصله ی زمانی را در طی 1 ساعت می دهد به نحوی که منجر به بالا و پایین رفتن راهبند شود یعنی ترددهای پشت سر هم ماشین ها و وسایل نقلیه محاسبه نمی شوند) و درب های اتوماتیک نیز بسته به میزان استفاده هر چند ماه یکبار نیاز به سرویس دهی دارند. به هر میزان که مراکز تعمیرات راهبند ستونی و درب های اتوماتیک انتخابی شما حرفه ای تر عمل کنند و شما نیز در اسرع وقت اقدام به تعمیر کنید عمر مفید آنها بیشتر خواهد شد.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.